Gorenje HBX1000E, 1000W, Blender, Silver
Regular price
184.00 ₾
განვადებით
თვეში 7₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
HBX1000E
Brand:
Gorenje
Quantity:
Warranty:
24 Month
Pinterest
Gorenje
Add To Cart
Kenwood
Kenwood KHC29A.R0SI, 1000W, 4.3L, Food Processor, Silver
ETA
Food Processor ETA ETA412890010 GUSTUS IV GULLIVER, 1200W, 5.5L, Grey/White
Kenwood
KENWOOD FP-120
ARDESTO
Ardesto KSTM-8042, 800W, Mixer, Red
KitchenAid
KitchenAid 5KFP1335EAC, 300W, 3.1L, Food Processor, Beige
arnica
Arnica GH21592 1200W, 1.2L Hand Blender Set Silver
Franko
Mixer Franko FHM-9045, 500W, White
Homend
ხელის ბლენდერი Homend 1960H 1000W, 0.8L, Blender, Cream Gold
Homend
მიქსერი Homend 2034H, 300W, Mixer, Cream
Tristar
Blender Tristar BL-4471, 1000W, 1.5L, Silver
TEFAL
ხელის ბლენდერი Tefal HB65LD38 1000W, 0.8L, Blender, Black
-10 %
Smeg
Smeg SMF02BLEU, 800W, 4.8L, Food Processor, Black
Sale price
Russell Hobbs
Mixer Russell Hobbs 25892-56/RH Swirl, 350W, Smoky Quartz
Arshia
Mixer Arshia SM118-3603, 1000W, 5L, Black
-16 %