ტელევიზორიVESTEL 32HD5000T
Regular price
644.00 ₾
განვადებით
თვეში 26₾-დან
0% |
Brand:
Vestel
Pinterest
Vestel
ტელევიზორიVESTEL 32HD5000T
Add To Cart
2E
ტელევიზორის საკიდი 2E 2Emagslim , 23-55", TV Mount, Black
ColorView
ტელევიზორის საკიდი ColorView LED-318, 32"- 65'', TV Bracket, Black
ALLSCREEN
Allscreen Universal LCD LED TV Bracket CTMB25 14"-42" ინჩი
ALLSCREEN
TV Ceiling Mount Allscreen C560-15, 32"-75", Black