ტელევიზორი VOX 32ინჩი/81სმ 32DSW472W Smart TV
Regular price
495.00 ₾
განვადებით
თვეში 20₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
TV VOX 32DSW472W
Brand:
VOX Electronics
Pinterest
VOX Electronics
Add To Cart
ColorView
COLORVIEW LED-319A, ''32-70'', TV Wall Mount, Black
ALLSCREEN
Allscreen Universal LCD LED TV Bracket CTMB25 14"-42" ინჩი
ALLSCREEN
TV Ceiling Mount Allscreen C560-15, 32"-75", Black
2E
ტელევიზორის საკიდი 2E 2E2gen2343tilt Fovie, 23-43", TV Mount, Black
9.00 ₾
ColorView
ტელევიზორის საკიდი ColorView LED-318, 32"- 65'', TV Bracket, Black