Notebook Asus 90NB14U1-M007L0 Zenbook 14 OLED, 14", Ryzen AI 5-340, 16GB, 512GB SSD, Integrated, Black
Regular price 2 904.24 ₾
განვადებით თვეში 121₾-დან
0% |
  • Product code: 360441
  • Manufacturer Code: 90NB14U1-M007L0
  • Brand: Asus
  • Quantity: 0
  • Warranty: 24 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Regular price 2 904.24 ₾
  • Brand: Asus
  • Model: 90NB14U1-M007L0
  • Product Type: Notebook
  • Screen Size: 14"
  • Resolution: WUXGA (1920 x 1200)
  • Matrix Type: OLED
  • Aspect Ratio: 16:10
  • LED Backlight
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Brightness: 400nits
  • 1.07 Billion Colors
  • Processor: Ryzen AI 5
  • Processor Model: 340
  • RAM: 16GB LPDDR5X
  • Hard Drive Type: SSD
  • Hard Drive Capacity: 512GB M.2 NVMe PCIe® 4.0
  • Video Card Type: Integrated
  • Model: AMD Radeon Graphics
  • Ports
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery
  • 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery
  • 1x HDMI 2.1 TMDS
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • Operating System: Free Dos
  • Color: Black
Screen Size 14"
Touch Screen No
RAM 16 GB
Hard Drive Type SSD
Hard Drive Capacity 512 GB
Graphics Card Capacity Integrated
Operating System FreeDOS
SIM Card Support No
Resolution 1920 x 1200
Processor AMD Ryzen 5
Interesting Products
allmarket.ge
allmarket.ge
-29 %