Notebook Asus M5606KA-RI035 Vivobook S 16 OLED, 16", Ryzen AI 7-350, 24GB, 1TB SSD, Integrated, Silver
Regular price 3 703.01 ₾
განვადებით თვეში 154₾-დან
0% |
  • Product code: 360723
  • Manufacturer Code: M5606KA-RI035
  • Brand: Asus
  • Quantity: 0
  • Warranty: 24 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Regular price 3 703.01 ₾
  • Brand: Asus
  • Model: M5606KA-RI035
  • Product Type: Notebook
  • Diagonal: 16"
  • Resolution: 2880 × 1800
  • Panel Type: OLED
  • Screen Format: 16 : 10
  • Touchscreen: Yes
  • Backlight: LED
  • Screen Surface: Glossy
  • Brightness: 400 nits
  • Refresh Rate: 120 Hz
  • DCI-P3 Color Gamut: 100%
  • Number of Colors: 1.07 B
  • Response Time (GTG): 0.2 ms
  • Low Blue Light Technology: Yes
  • Processor: AMD Ryzen AI 7
  • Processor Model: 350
  • Number of Cores: 8
  • Processor Threads: 16
  • Cache: 16 MB
  • Maximum Processor Speed: 5 GHz
  • Integrated Graphics Card: AMD Radeon Graphics
  • RAM Capacity: 24 GB
  • RAM Memory Type: LPDDR5x
  • RAM Memory Speed: 7500 MHz
  • Memory Card Support: Yes
  • Hard Drive/SSD
  • SSD Interface: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
  • SSD Capacity: 1000 GB
  • Sensors
  • Fingerprint: Yes
  • Webcam: Yes
  • Stereo Sound: Yes
  • Microphone: Yes
  • Interface
  • HDMI: 1
  • USB 3.2: 3
  • USB Type-C: 1
  • 3.5 mm Audio Jack: 1
  • Optical Drive: No
  • Connectivity
  • Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax
  • Bluetooth: 5.3
  • Keyboard
  • Backlight: Yes
  • Keyboard Language: ENG/RUS
  • Num Lock Keys: Yes
  • Item Description: 4-Cell 75 Wh
  • Operating System: Free Dos
  • Dimensions (Height x Width x Depth): 1.59 x 35.36 x 24.69 cm
  • Weight: 1.5 kg
  • Color: Silver
Touch Screen Yes
RAM 24 GB
Hard Drive Type SSD
Hard Drive Capacity 1TB
Graphics Card Capacity Integrated
Operating System FreeDOS
SIM Card Support No
Screen Size 16"
Resolution 2880 x 1800
Processor AMD Ryzen 7
Interesting Products
allmarket.ge
allmarket.ge
2 reviews
Regular price 9.00 ₾
2 reviews
-29 %