Fan Heater Ardesto FHK-2000BG, 2000W, 20m², Beige
Regular price 49.00 ₾
  • Product code: 361050
  • Manufacturer Code: FHK-2000BG
  • Brand: ARDESTO
  • Quantity: 5+ pcs
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Regular price 49.00 ₾
  • Brand: Ardesto
  • Model: FHK-2000BG
  • Product Type: Fan Heater
  • Installation: Floor
  • Heating Area: 20 sq.m.
  • Minimum Heating Power: 1 kW
  • Maximum Heating Power: 2 kW
  • Control: Mechanical
  • Nominal Voltage: 220V - 240V (50/60Hz)
  • Safety:
  • Overheating Protection
  • Material: Plastic
  • Handle for easy movement
  • 3 Heating Modes: Fan, Heating 1000 / 2000 W
  • Weight: 1.06 kg
  • Dimensions: 24 x 30 x 17
  • Color: Beige
Heating Area 15-19 მ²
Remote Control No
Screen No
Type Floor
Power 2000 W
Type Fan heater
Color Beige
Interesting Products
allmarket.ge
allmarket.ge
2 reviews
-35 %