UPS FSP PPF9003105 iFP-1500, Line-interactive, 1500VA/900W, USB, Black
Regular price 534.73 ₾
განვადებით თვეში 22₾-დან
0% |
  • Product code: 361114
  • Manufacturer Code: PPF9003105
  • Brand: FSP
  • Quantity: 5+ pcs
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
FSP
Regular price 534.73 ₾
  • Brand: FSP
  • Model: PPF9003105
  • Product Type: Uninterruptible Power Supply
  • Type: Line-Interactive
  • Mounting Type: Classic (Tower)
  • Operating Time
  • Half Load: 18 min / 25% Load
  • Input Voltage Range: 162-290 V
  • Output Voltage
  • 220 V
  • 230 V
  • 240 V
  • Maximum Output Power: 1500 VA
  • Effective Output Power: 900 W
  • Number of Output Power Connectors: 4 pcs
  • Output Type: SCHUKO
  • Installed Batteries: 2 pcs 12 V / 9 A
  • Cold Start: Yes
  • Interface: USB
  • Additional Information
  • "Reset" Function
  • Battery Charging in Off State
  • Automatic Voltage Regulation AVR
  • Display
  • Dimensions (HxWxD): 18.2 x 13 x 32 mm