TV Samsung QE75Q7FAAUXRU QLed, 75", 4K UHD, Smart TV, HDMI, USB, Lan, BT, WIFI, Black
Regular price 3 213.72 ₾
განვადებით თვეში 133₾-დან
0% |
  • Product code: 362587
  • Manufacturer Code: QE75Q7FAAUXRU
  • Brand: Samsung
  • Quantity: 0
  • Warranty: 24 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Regular price 3 213.72 ₾
  • Brand: Samsung
  • Model: QE75Q7FAAUXRU
  • Product Type: TV
  • Screen Size: 75"
  • Resolution: 3840 x 2160 (4K)
  • Pixels per Inch: 59
  • Panel Type: VA
  • Type: QLED TV
  • Screen Format: 16:9
  • Backlight: DUAL LED
  • Refresh Rate: 60 Hz
  • Color Depth: 10 bit (8 bit + FRC)
  • Viewing Angle: 178º/178º
  • DCI-P3 Color Gamut: 100%
  • HDR Support: HDR 10+
  • HLG (Hybrid Log Gamma): Yes
  • Extended Dynamic Range: Quantum HDR
  • Dimming Type: Supreme UHD Dimming
  • Game Mode: Yes
  • Model: Q4 AI
  • Smart: Yes
  • Built-in Speakers: Yes
  • Number of Speakers: 2
  • Speaker Power: 10W x 2
  • Analog Tuner: Yes
  • DVB-C: Yes
  • DVB-T: Yes
  • DVB-T2: Yes
  • DVB-S: Yes
  • DVB-S2: Yes
  • Internet Browser: Yes
  • Applications: Yes
  • Ports:
  • 3x HDMI
  • 1x USB
  • 1x RJ-45 (LAN)
  • Optical Audio: 1x
  • RF (Antenna): 1x
  • CI Slot: 1x
  • Connectivity:
  • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
  • Bluetooth 5.3
  • Remote Control: TM2560E
  • Wall Mount: VESA 400 x 400
  • Operating System: Tizen
  • Dimensions with stand: 100.6x167.75x32.5 cm
  • Dimensions without stand: 96.24x167.75 x6.11 cm
  • Color: Black
Screen Size 75" 190.5 (სმ)