TV Samsung UE85U8000FUXRU Crystal UHD U8000F, 85", Smart TV, 4K UHD, USB, BT, WIFI, Black
Regular price 3 582.88 ₾
განვადებით თვეში 149₾-დან
0% |
  • Product code: 364396
  • Manufacturer Code: UE85U8000FUXRU
  • Brand: Samsung
  • Quantity: 0
  • Warranty: 24 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Regular price 3 582.88 ₾
  • Brand: Samsung
  • Model: UE85U8000FUXRU
  • Product Type: TV
  • Screen Size: 85"
  • Resolution: 3840 x 2160 (4K)
  • Screen/Panel Type: LED
  • Refresh Rate: 50 Hz
  • HDR Support: HDR
  • Variable Contrast Ratio: Mega Contrast
  • Smart TV: Yes
  • Power Consumption (Max.): 280
  • Power Supply: 100-240V, 50/60Hz
  • Energy Efficiency Class: A+
  • Interface:
  • USB: 1
  • Operating System: Tizen
  • Bluetooth: Yes
  • Wi-Fi: Yes
  • Wall Mount: VESA 400 x 300
  • Stereo Sound: Yes
  • Speaker Power: 20 W
  • Built-in Speakers: Yes
  • Web Browser: Yes
  • Remote Control: TM2140B
  • Processor Model: Crystal Processor 4K
  • Dimensions with stand: 113.28 x 188.99 x 32.6 cm
  • Dimensions without stand: 108.35 x 188.99 x 7.7 cm
  • Weight with stand: 29.2 kg
  • Weight without stand: 28.7 kg
  • Color: Black
Screen Size 85" 215.9 (სმ)