Notebook Asus 90NB16C2-M003V0 Vivobook S 16 OLED, 16", SnapdragonX X1 26 100, 16GB, 512GB SSD, Integrated, W11H, Grey
Regular price 2 773.27 ₾
განვადებით თვეში 115₾-დან
0% |
  • Product code: 365116
  • Manufacturer Code: 90NB16C2-M003V0
  • Brand: Asus
  • Quantity: 0
  • Warranty: 24 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Regular price 2 773.27 ₾
  • Brand: Asus
  • Model: S3607QA-SH042W
  • Product Type: Notebook
  • Screen Size: 16"
  • Display Type: WUXGA
  • Resolution: 1920 x 1200
  • Aspect Ratio: 16:10
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Brightness: 300nits
  • Processor: Snapdragon X1 26 100
  • RAM: 16GB
  • Hard Drive Type: SSD
  • Hard Drive Capacity: 512GB
  • Video Card Type: Integrated
  • Ports:
  • 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • Operating System: Windows 11 Home
  • Color: Gray
Touch Screen No
RAM 16 GB
Hard Drive Type SSD
Hard Drive Capacity 512GB
Graphics Card Capacity Integrated
Operating System Windows
SIM Card Support No
Screen Size 16"
Resolution 1920 x 1200
Processor Snapdragon X
Interesting Products
-61 %
allmarket.ge
allmarket.ge
2 reviews
2 reviews
-29 %