Fixed IR Dome Network Camera Uniview IPC322LB-AF40-A2, 2MP, White
Regular price 133.65 ₾
განვადებით თვეში 5₾-დან
0% |
  • Product code: 367858
  • Manufacturer Code: IPC322LB-AF40-A2
  • Brand: Uniview
  • Quantity: 5
1 People watching this product now!
Regular price 133.65 ₾
  • Brand: Uniview
  • Model: IPC322LB-AF40-A2
  • Maximum Resolution: 2 Megapixels
  • Sensor: 1/3.0" CMOS
  • Minimum Illumination
  • Color: 0.01 Lux (F2.0, AGC on), 0 Lux with IR on
  • Shutter
  • Auto/Mechanical, 1 ~ 1/100000 sec
  • Adjustment Angle
  • Pan: 3° to 360°
  • Tilt: 0° to 75°
  • S/N: >52 dB
  • WDR: DWDR
  • Focal Length: 4.0 mm
  • Field of View (H): 77.1°
  • Field of View (V): 42.8°
  • Field of View (D): 88.2°
  • Lens type: Fixed
  • DORI distance (lens): 4 mm
  • Video
  • Video compression: Ultra 265, H.265, H.264
  • Video bit rate: 128 kbps to 6144 kbps
  • Audio
  • Network
  • QoS
  • Network
  • 1 × RJ45 10 M/100 M Base-TX Ethernet
  • Dimensions: Ø111 mm × 82.5 mm