Line Interactive UPS Kstar KS-UA1500, 1500VA/900W, LCD, USB, Black
Regular price 380.02 ₾
განვადებით თვეში 15₾-დან
0% |
  • Product code: 367882
  • Manufacturer Code: KS-UA1500
  • Brand: Kstar
  • Quantity: 5+ pcs
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Regular price 380.02 ₾
  • Brand: Kstar
  • Model: KS-UA1500
  • Product Type: Uninterruptible Power Supply
  • Total Power: 1500 VA
  • Active Power: 900 W
  • Input Operating Voltage Range: 162 V .. 290 V
  • Output Nominal Voltage: 230 V
  • Battery Capacity: 2x 9 Ah
  • Charging Time to 90%: 6 h .. 8 h
  • Switching Time: 2 ms .. 10 ms
  • Automatic Power On During Voltage Recovery: Yes
  • Automatic Voltage Regulation (AVR): Yes
  • Generator Compatibility: Yes
  • LCD Display: Yes
  • USB Port for Management: Yes
  • Number of Sockets: 4 pcs
  • Socket Type: CEE 7
  • Operating Temperature: 0 °C .. 40 °C
  • Used For personal computers, peripherals and telecommunications equipment.
  • Dimensions (L x W x H): 158 x 380 x 198 mm