Fixed Bullet Network Camera Uniview IPC2124LE-ADF40KM-H, 4MP, White
Hurry, The Quantity Is Running Out
Regular price 259.88 ₾
განვადებით თვეში 10₾-დან
0% |
  • Product code: 367911
  • Manufacturer Code: IPC2124LE-ADF40KM-H
  • Brand: Uniview
  • Quantity: 2
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Regular price 259.88 ₾
  • Brand: Uniview
  • Model: IPC2124LE-ADF40KM-H
  • Product Type: Video Surveillance Camera
  • Camera
  • Sensor: 1/3", 4.0 Megapixel, Progressive Scan, CMOS
  • Minimum Illumination
  • Color: 0.003 Lux (F1.6, AGC On)
  • 0 Lux with IR on
  • Day/Night: Infrared Filter with Automatic Switching (ICR)
  • Shutter: Auto/Mechanical, 1 ~ 1/100000 sec
  • Adjustment Angle
  • Pan: 0° ~ 360°
  • Tilt: 0° ~ 90°
  • Rotation: 0° ~ 360°
  • S/N: >52dB
  • WDR: 120dB
  • Lens Type: 4.0 mm @F1.6
  • Field of View (H): 79.0°
  • Field of View (V): 42.3°
  • Field of View (D): 85.1°
  • Illumination
  • Infrared Range: Up to 50 m (164 ft)
  • Wavelength: 850 nm
  • Infrared On/Off Control: Auto/Manual
  • Video
  • Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
  • H.264 Code Profile: Baseline Profile, Main Profile, High Profile
  • Frame Rate
  • Main Stream: 4MP (2688*1520), Max. 25fps; 4MP (2560*1440),
  • Substream: 720P (1280*720), Max. 30fps; D1 (720*576), Max. 30fps; 640*360, Max. 30fps
  • Video Bitrate: 128kbps~6144kbps
  • U-code: Supported
  • OSD: Up to 4 OSD
  • Video Stream: Dual Stream
  • Image
  • White Balance: Auto/Outdoor/Fine Adjustment/Sodium Lamp/Locked/Auto2
  • Digital Noise Reduction: 2D/3D DNR
  • Audio
  • Audio Compression: G.711U, G.711A
  • Audio Bitrate: 64kbps
  • Sampling Frequency: 8kHz
  • Memory
  • Edge Memory: Micro SD, up to 256GB
  • Network Storage: ANR, NAS(NFS)
  • Network
  • Protocols: IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP,
  • RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS,
  • Qos, SMTP, SSL/TLS, 802.1x, SNMP
  • Interface
  • Network: 1 * RJ45 10M/100M Base-TX Ethernet
  • Size(L × W × H): 190×73×71 mm