ColorHunter With Wise-ISP Fixed Dome Network Camera Uniview IPC3512LE-ADF28K-WP, 2MP, White
Hurry, The Quantity Is Running Out
Regular price 245.03 ₾
განვადებით თვეში 10₾-დან
0% |
  • Product code: 367912
  • Manufacturer Code: IPC3512LE-ADF28K-WP
  • Brand: Uniview
  • Quantity: 2
1 People watching this product now!
Regular price 245.03 ₾
  • Brand: Uniview
  • Model: IPC3512LE-ADF28K-WP
  • Maximum Resolution: 2 Megapixels
  • Sensor: 1/2.7" CMOS
  • Minimum Illumination
  • Color: 0.0003 Lux (F1.0, AGC On)
  • Shutter Auto/Mechanical, 1 ~ 1/100000 sec
  • Adjustment Angle
  • Pan: 8° ~ 360°
  • Tilt: 0° ~ 68°
  • Rotation: 10° ~ 360°
  • S/N: >52 dB
  • WDR: 120 dB
  • Lens
  • Focal Length: 2.8 mm
  • Aperture Type: Fixed
  • Aperture: F1.0
  • Field of View (H): 99.0°
  • Field of View (V): 53.0°
  • Field of View (D): 118.0°
  • Lens Type: Fixed
  • DORI
  • DORI Distance (Lens): 2.8 mm
  • Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
  • H.264 Code Profile: Baseline Profile, Main Profile, High Profile
  • Video Bitrate: 128 kbps to 6144 kbps
  • Image
  • White Balance: Auto, Outdoor, Fine Tuning, Sodium Lamp, Auto2
  • Digital Noise Reduction: 2D/3D DNR
  • Audio Compression: G.711U, G.711A
  • Audio Bitrate: 64 kbps
  • Sampling Rate: 8 kHz
  • Memory
  • Edge Storage: Micro SD, up to 512 GB
  • Network Storage: ANR, NAS (NFS)
  • Network protocols: IPv4, IPv6, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP,
  • PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP,
  • HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSL/TLS
  • Interface
  • Network
  • 1 × RJ45 10 M/100 M Base-TX Ethernet
  • Dimensions: Ø128 x 100 mm