HD Smart Dual Light Fixed Bullet Network Camera Uniview IPC2124LB-AF28K-DL2, 4MP, White
Regular price 185.63 ₾
განვადებით თვეში 7₾-დან
0% |
  • Product code: 367938
  • Manufacturer Code: IPC2124LB-AF28K-DL2
  • Brand: Uniview
  • Quantity: 5
1 People watching this product now!
Regular price 185.63 ₾
  • Brand: Uniview
  • Model: IPC2124LB-AF28K-DL2
  • Product Type: Video Surveillance Camera
  • Camera
  • Maximum Resolution: 4 Megapixels
  • Sensor; 1/3.0" CMOS
  • Minimum Illumination
  • Color: 0.001 lux (F1.6, AGC on)
  • 0 lux with illumination
  • Day/Night Infrared Filter with Automatic Switching (ICR)
  • Shutter: Auto/Mechanical, 1 ~ 1/100000 sec
  • Lens
  • Focal Length: 2.8 mm
  • Digital Iris: Fixed
  • Digital Iris: F1.6
  • Field of View (H): 93.2°
  • Field of View (V): 51.5°
  • Field of View (D): 108.0°
  • Lens Type: Fixed
  • DORI
  • DORI Distance (lens): 2.8 mm
  • Video
  • Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264
  • H.264 Code Profile: Baseline Profile, Main Profile, High Profile
  • Video Bitrate: 128 kbps to 6144 kbps
  • Image
  • White Balance: Auto, Outdoor, Fine Tuning, Sodium Lamp, Blocked, Auto2, Area White Balance
  • Digital Noise Reduction: 2D/3D DNR
  • Audio
  • Audio Compression: G.711U, G.711A
  • Audio Bitrate: 64 kbps
  • Sampling Frequency: 8 kHz
  • Memory
  • Storage: Micro SD, up to 512 GB
  • Network Storage: ANR, NAS (NFS)
  • Network Protocols: IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP,
  • RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP, HTTPS, QoS,
  • SSL/TLS, SNMP
  • Interface
  • Network
  • 1 × RJ45 10 M/100 M Base-TX Ethernet
  • Dimensions: 162.1 × 66.5 × 66.6 mm