Line Interactive UPS KSTAR KS-UA1000, 1000VA/600W, LCD, USB, Black
Regular price 285.69 ₾
განვადებით თვეში 11₾-დან
0% |
  • Product code: 367945
  • Manufacturer Code: KS-UA1000
  • Brand: Kstar
  • Quantity: 5+ pcs
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Regular price 285.69 ₾
  • Brand: KSTAR
  • Model: KS-UA1000
  • Product Type: Uninterruptible Power Supply
  • Total Power: 1000 VA
  • Active Power: 600 W
  • Input Operating Voltage Range: 162 V .. 290 V
  • Output Nominal Voltage: 230 V
  • Battery Capacity: 2x 7 Ah
  • Charging Time to 90%: 6 h .. 8 h
  • Switching Time: 2 ms .. 10 ms
  • Automatic Power-On Upon Voltage Recovery
  • Automatic Voltage Regulation (AVR)
  • Generator Compatibility
  • Cold Start
  • LCD Display
  • USB Port for Management
  • Number of Sockets: 4 pcs
  • Socket Type: CEE 7
  • Operating Temperature: 0 °C .. 40 °C
  • Dimensions (Length x Width x Height): 149.3 x 338 x 162 mm