Fixed IR Bullet Network Camera Uniview IPC2122LB-AF40-A2, 2Mp, White
Regular price 133.65 ₾
განვადებით თვეში 5₾-დან
0% |
  • Product code: 368692
  • Manufacturer Code: IPC2122LB-AF40-A2
  • Brand: Uniview
  • Quantity: 5
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Regular price 133.65 ₾
  • Brand: Uniview
  • Model: IPC2122LB-AF40-A2
  • Product Type: Video Surveillance Camera
  • Camera
  • Maximum Resolution: 2 Megapixels
  • Sensor: 1/3.0" CMOS
  • Minimum Illumination
  • Color: 0.01 Lux (F2.0, AGC On)
  • 0 Lux with IR on
  • Day/Night Infrared Filter: Automatic Switching (ICR)
  • Shutter: Automatic/Mechanical, 1 ~ 1/100000 sec
  • Adjustment Angle
  • Pan: 0° ~ 360°
  • Tilt: 0° ~ 90°,
  • Rotation: 0° ~ 360°
  • S/N: >52 dB
  • WDR: DWDR
  • Lens
  • Focal Length: 4.0 mm
  • Field of View (H): 77.1°
  • Field of View (V): 42.8°
  • Field of View (D): 88.2°
  • Lens Type: Fixed
  • DORI
  • DORI Distance (Lens): 2.8 mm
  • Video
  • Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264
  • Audio
  • Audio Compression: G.711U, G.711A
  • Audio Bitrate: 64 kbps
  • Network
  • Network: 1 × RJ45 10 M/100 M Base-TX Ethernet
  • Dimensions: 157.5 × 62.5 × 62.7 mm (Length x Width x Height)