TV 2E 2E-55A77Q, 55", Smart TV, 4K UHD, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
Regular price 949.00 ₾
Sale price 1 049.00 ₾
განვადებით თვეში 39₾-დან
0% |
  • Product code: 369059
  • Manufacturer Code: 2E-55A77Q
  • Brand: 2E
  • Quantity: 5+ pcs
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Regular price 949.00 ₾
Sale price 1 049.00 ₾
  • Brand: 2E
  • Model: 2E-55A77Q
  • Product Type: TV
  • Diagonal: 55″ (139.7cm)
  • Resolution: 3,840 × 2,160 (4K)
  • Screen Type: QLED
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: 350 cd/m²
  • Contrast Ratio: 5,000:1
  • Viewing Angle: 178°/178°
  • Refresh Rate: 60 Hz
  • SmartTV: Yes
  • Google TV: 3.0
  • RAM: 2 GB
  • Storage: 16 GB
  • Supported Formats: DivX, XviD, JPEG, MP3, AVI, WMA, H.264, H.265
  • Tuners ATV: 100, DTV: 800
  • Wireless Connectivity
  • Wi-Fi and Bluetooth
  • Speaker power: 20 W
  • Interfaces:
  • 2 × USB
  • 3 × HDMI
  • S/PDIF
  • 3.5 mm
  • PCMCIA (CI+) slot
  • LAN
  • VESA mount: 200 × 200 mm
  • Weight: 13.2 kg
  • Dimensions (width x height x depth) with stand: 1227 x 770 x 306
  • Color: Black
Screen Size 55" 139.7 (სმ)