TV Philips 75PUS9010/12 Ambilight QLED, 75", 4K UHD, Smart TV, USB, HDMI, BT, WIFI, Black
Regular price 4 699.00 ₾
განვადებით თვეში 195₾-დან
0% |
  • Product code: 369415
  • Manufacturer Code: 75PUS9010/12
  • Brand: Philips
  • Quantity: 0
  • Warranty: 24 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Regular price 4 699.00 ₾
  • Brand: Philips
  • Model: 75PUS9010/12
  • Product Type: TV
  • Screen Size: 75 inches
  • Display: 4K Ultra HD QLED
  • Resolution: 3840 x 2160p
  • Refresh Rate: 120 Hz
  • Dolby Vision
  • HDR10+ Compatible
  • Home Theater
  • MEMC / FRC Built-in
  • Micro Dimming Pro
  • Digital TV
  • DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Teletext: 1000-page hypertext
  • HEVC Support: Yes
  • Smart TV: Yes
  • Memory Size (Flash): 8 GB
  • Voice Assistant
  • Amazon Alexa Built-in
  • Google Home Compatible
  • Apple Home Compatible
  • TTS Support: Yes
  • Audio
  • 2.1 Channel
  • Output Power (RMS)
  • 50 W
  • Speaker Configuration
  • 2 X 10 W Full-range speakers + 30 W subwoofer
  • Codec
  • DTS:X
  • Dolby Digital
  • Dolby Atmos
  • Number of HDMI connections: 4
  • USB: 2
  • Wi-Fi: Yes
  • Bluetooth: Yes
  • Panel technology used: QLED LCD
  • Power supply: AC 100-240 V 50/60 Hz
  • Remote control: Yes
  • Wall mounting: 300 x 300 mm
  • Dimensions with stand (width x height x depth): 1670 x 992 x 332 mm
  • Weight with stand: 30.00 kg
  • Color: Black
Screen Size 75" 190.5 (სმ)