Oil Radiator ETA ETA062590000 CALDO, 1500W, White
Regular price 209.00 ₾
განვადებით თვეში 8₾-დან
0% |
  • Product code: 371099
  • Manufacturer Code: ETA062590000
  • Brand: ETA
  • Quantity: 5+ pcs
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
ETA
Regular price 209.00 ₾
  • Brand: ETA
  • Model: ETA062590000
  • Product Type: Oil Radiator
  • Used in houses and cottages
  • 7 sections
  • 3 power levels: 600 W, 900 W, 1500 W
  • Adjustable thermostat
  • 4 wheels for easy movement
  • Product size:
  • Width: 36.0 cm
  • Height: 61.5 cm
  • Depth: 24.0 cm
  • Weight: 6.49 kg
  • Color: White
Heating Area 1-9 მ²
Remote Control No
Screen No
Type Floor
Power 1500 W
Type Oil radiator
Color White
Interesting Products
allmarket.ge
-10 %