Allscreen Interactive Flat Panels SB-86A14-8/128, 86” 4K, Android 14, RAM 8GB, 128GB, Smart Board, Black
Regular price 6 999.00 ₾
განვადებით თვეში 291₾-დან
0% |
  • Product code: 372755
  • Manufacturer Code: SB-86A14-8/128
  • Brand: ALLSCREEN
  • Quantity: 0
  • Warranty: 24 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Screen Size
86”
65'' 75”
Regular price 6 999.00 ₾
Display & Screen
  • Type: DLED. 86 inch
  • Aspect Ratio: 16:9.
  • Screen Display Size: 1892*1064 mm.
  • Physical Resolution: 3840 × 2160 (4K UHD).
  • Display Color: 10bit / 1.07 Billion colors.
  • Refresh Rate: 60Hz.
  • Brightness: 450cd/㎡
  • Contrast: 4000:1.
  • Response Time: 6ms.
  • Viewing Angle: 178°/ 178°
  • Display Protection: 4mm full tempered high explosion-proof glass.
  • Backlight Life: 50,000 hours.
System & Interactivity
  • CPU: 8-Core A55.
  • System Version: Android 14.
  • Memory: 8GB RAM / 128GB ROM.
  • Touch Technology: Infrared (IR).
  • Touch Points: 40 points.
  • Positioning Accuracy: 1mm.
  • Writing Method: Fingers, touch pens, or other non-transparent objects (5mm diameter).
  • Palm Erase: Supported.
  • Reaction Time (Single Touch): <4ms.
  • Touch Resolution: 32768 x 32768
Physical & Power Characteristics
  • Overall Dimensions (LxWxT): 1954*104*1160 mm
    Net Weight: 67.2 kg
  • Gross Weight: 85.2 kg
  • Power Consumption: 320W
  • Standby Power: <1W.
  • Speaker Specification: 2 x 20 Watts.
  • VESA Mount: 700x400
  • Connectivity: Includes WiFi 6, HDMI (In/Out), USB-C, and USB 3.0 ports.
Screen Size 86”
Resolution 3840x2160 UHD 4K
Android Yes
Color Black
Wireless Transmission System Yes
Interesting Products
allmarket.ge
allmarket.ge
-19 %
2 reviews
Sale price 985.00 ₾
-38 %