სახრახნისი MILWAUKEE M12BID-202 (4933441955)
Regular price
378.00 ₾
განვადებით
თვეში 15₾-დან
0% |
Brand:
Milwaukee
Quantity:
Warranty:
12 Month
Pinterest
Milwaukee
Add To Cart
WOKIN
Wokin 622020, 20V LI-ION CORDLESS DRILL 1500Rpm, Black/Orange
Total
Total TSDLI0402, 180Rpm, Blue
allmarket.ge
-34 %
WOKIN
Li-ion Cordless Drill Wokin 780712, 12V, 1400Rpm, Black/Orange
Sale price
-15 %
Wokin 622035, 1500Rpm, 20V LI-ION CORDLESS DRILL Black/Orange