Gorenje Iron SIH2800TQC 2800 W turquoise
Regular price
153.99 ₾
განვადებით
თვეში 6₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
SIH2800TQC
Brand:
Gorenje
Quantity:
Warranty:
12 Month
Pinterest
Gorenje
Add To Cart
BEKO
Beko SIM 5124 A, 2400W, 0.35L, Steam Iron, Black
allmarket.ge
-42 %
Compare
TEFAL
Tefal FV5770E0, 2800W, 0.27L, Steam Iron, Blue
2 reviews
Sale price
NIKA
NIKA-3 ზომა 1225х345
VITEK
Vitek VT-8306 G, 2400W, 0.35L, Steam Iron, Green