| Release Year | 2019 |
| Screen size | 1.77" |
| Screen resolution | 128x160 |
| Screen Technology | TFT |
| Number of SIM cards | 2 |
| Charging port | microUSB |
| Wireless Charging | No |
| NFC | No |
| Battery Capacity | 800 mAh |
| Color | Black |
მალე
📣 May 26th is an official holiday, we will resume work on May 27th.
| Release Year | 2019 |
| Screen size | 1.77" |
| Screen resolution | 128x160 |
| Screen Technology | TFT |
| Number of SIM cards | 2 |
| Charging port | microUSB |
| Wireless Charging | No |
| NFC | No |
| Battery Capacity | 800 mAh |
| Color | Black |
მალე
By using this website, you agree to the use of cookies. See the Terms of Use.