Total TWP515001, 1500W, 6.0, Weel Pump, Silver
Regular price
1 000.00 ₾
განვადებით
თვეში 41₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
TWP515001
Brand:
Total
Quantity:
Warranty:
24 Month
Pinterest
Total
Add To Cart
Wadfow
Wadfow WWPJA03, 750W, 50L/min, Water Pump, Blue
Tumbo
დიზელის ტუმბო TUMBO DYB-50-12V 13m - 60 L/min
Tumbo
წყლის ტუმბო Tumbo CM65-250B 30kw, 2400L/min, Water Pump Blue
წყლის ტუმბო Tumbo CDL8-160 5,5kw, 133,3 L/min, Black
წყლის ტუმბო TUMBO MH120 6M 220V - VKP S/S 7-06 M 65m - 116 L/min