უთო გენერატორი Gorenje SGH2400BBSUPREME, 2400 W, 1.7L, White/Blue
Regular price
549.99 ₾
განვადებით
თვეში 22₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
SGH2400BBSUPREME
Brand:
Gorenje
Quantity:
Warranty:
12 Month
Pinterest
Gorenje
Add To Cart
NIKA
Nika LINA-2 Ironing Board
allmarket.ge
-42 %
Compare
TEFAL
Tefal FV5770E0, 2800W, 0.27L, Steam Iron, Blue
2 reviews
Sale price
Franko
უთო FRANKO FSI-1189 2600 W 0.38L
SOLLEX
SOLLEX france-SL 727 უთო
NIKA
NIKA LINA-1 Ironing Board
NIKA-3 ზომა 1225х345
BEKO
Beko SIM 5124 A, 2400W, 0.35L, Steam Iron, Black
საუთოებელი მაგიდა NIKA 8
NIKA NIKA-5 Ironing Board
VITEK
Vitek VT-8306 G, 2400W, 0.35L, Steam Iron, Green