Samsung VG-SCFA55TKBRU, 55", Additional Frame, Beige Wood
Regular price
249.99 ₾
განვადებით
თვეში 10₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
VG-SCFA55TKBRU
Samsung
Screen Size
55" 139.7 (სმ)
ALLSCREEN
Allscreen Universal LCD LED TV Bracket CTMB25 14"-42" ინჩი
ColorView
ტელევიზორის საკიდი ColorView LED-318, 32"- 65'', TV Bracket, Black
ALLSCREEN
TV Ceiling Mount Allscreen C560-15, 32"-75", Black