Samsung VG-SCFA43TKBRU, 43", Additional Frame, Beige Wood
Regular price
199.99 ₾
განვადებით
თვეში 8₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
VG-SCFA43TKBRU
Brand:
Samsung
Pinterest
Samsung
Regular price
Description
Specification
Ratings and comments
Description
Specification
Screen Size
43" 109.22 (სმ)
Add To Cart
ALLSCREEN
Allscreen CTMD70, 40-70", TV Mount, Black
2E
ტელევიზორის საკიდი 2E 2E2gen2343tilt Fovie, 23-43", TV Mount, Black
2 reviews
9.00 ₾
ColorView
ტელევიზორის საკიდი ColorView LED-318, 32"- 65'', TV Bracket, Black
ALLSCREEN
Allscreen Universal LCD LED TV Bracket CTMB25 14"-42" ინჩი
TV Ceiling Mount Allscreen C560-15, 32"-75", Black