Samsung VG-SCFS65BWBRU, 65", Additional Frame, Brown
Regular price
349.99 ₾
განვადებით
თვეში 14₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
VG-SCFS65BWBRU
Samsung
Screen Size
65" 165.1 (სმ)
Add To Cart
ALLSCREEN
Allscreen Universal LCD LED TV Bracket CTMB25 14"-42" ინჩი
ALLSCREEN
TV Ceiling Mount Allscreen C560-15, 32"-75", Black
2E
ტელევიზორის საკიდი 2E 2Emagslim , 23-55", TV Mount, Black
ColorView
ტელევიზორის საკიდი ColorView LED-318, 32"- 65'', TV Bracket, Black