ტელევიზორი SAMSUNG UE32J5000
Regular price
875.00 ₾
განვადებით
თვეში 36₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
UE32J5000
Brand:
Samsung
Pinterest
Samsung
ტელევიზორი SAMSUNG UE32J5000
Add To Cart
ALLSCREEN
TV Ceiling Mount Allscreen C560-15, 32"-75", Black
ColorView
ტელევიზორის საკიდი ColorView LED-318, 32"- 65'', TV Bracket, Black
ALLSCREEN
Allscreen Universal LCD LED TV Bracket CTMB25 14"-42" ინჩი