მონიტორი Samsung LS27AG320NIXCI ODYSSEY G3, 27”, Monitor, FHD, VA, HDMI, DP, Black
Regular price 580.80 ₾
განვადებით თვეში 24₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 107964
  • მწარმოებლის კოდი: LS27AG320NIXCI
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დიაგონალი (inch)
27"
24"
დაკავშირებული პროდუქტები
Regular price 580.80 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: LS27AG320NIXCI
  • პროდუქტის ტიპი: მონიტორი
  • ეკრანის ზომა: 27"
  • პანელის ტიპი: VA
  • რეზოლუცია: 1920 x 1080
  • ეკრანის ასპექტის თანაფარდობა: 16:9
  • სიკაშკაშე (ტიპიური): 250 cd/m²
  • რეაგირების დრო: 1 ms (MPRT)
  • განახლების სიხშირე: 165 Hz
  • ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური): 178°(H)/178°(V)
  • ციმციმის საწინააღმდეგო ტექნოლოგია: დიახ
  • თამაშის რეჟიმი: დიახ
  • Windows სერთიფიკატი: Windows 10
  • DisplayPort: 1 PC.
  • HDMI: 1 PC.
  • ყურსასმენის ჯეკი: დიახ
  • ენერგოეფექტურობის კლასი: A
  • ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 35 ვტ
  • ზომები(W x H x D): 618.2 x 376.9 x 92.4 მმ
  • წონა: 4.8 კგ
  • ფერი: შავი
დიაგონალი (inch) 27"
მატრიცა VA
ეკრანის გაფართოება 1920х1080 FHD
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი გეიმერული
allmarket.ge
-23 %