Samsung LS27AG320NIXCI ODYSSEY G3, 27”, Monitor, FHD, VA, HDMI, DP, Black
Regular price 580.80 ₾
განვადებით თვეში 24₾-დან
0% |
  • Product code: 107964
  • Manufacturer Code: LS27AG320NIXCI
  • Brand: Samsung
  • Quantity: 0
  • Warranty: 24 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Screen Size
27"
24"
დაკავშირებული პროდუქტები
Regular price 580.80 ₾
Screen Size 27"
Matrix VA
Screen Resolution 1920х1080 FHD
DisplayPort Yes
HDMI Yes
USB Type-C No
VGA (D-Sub) No
Monitor Class Gaming
Color Black
Interesting Products
allmarket.ge
allmarket.ge
-38 %
-23 %