უწყვეტი კვების წყარო FSP PPF3601405, 650VA, USB, RJ-45, UPS, Black
Regular price 215.28 ₾
განვადებით თვეში 8₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 110722
  • მწარმოებლის კოდი: PPF3601405
  • მწარმოებელი: FSP
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დაკავშირებული პროდუქტები
FSP
Regular price 215.28 ₾
  • მოდელი: PPF3601405
  • პროდუქტის ტიპი: უწყვეტი კვების წყარო
  • სოკეტების რაოდენობა: 4 х IEC
  • გამომავალი სიმძლავრე: 360 W
  • შემავალი სიხშირე: Hz 50-60
  • შემავალი ძაბვის დიაპაზონი: 162 - 290 V
  • სიმძლავრე: 650 VA
  • თავისებურებები
  • ხმოვანი განგაში
  • ძაბვის სტაბილიზატორი
  • ცივი სტარტი
  • დაცვა: მოკლე ჩართვისგან / გადატვირთვისგან
  • აკუმულატორის ბატარეა: ჩაშენებული
  • აკუმულატორის მოცულობა: A*h 7
  • გამოყენებული აკუმულატორის ტიპი: 12 V / 7 A*h
  • აკუმულატორის ძაბვა: V 12
  • ბატარეის დატენვის დრო: სთ 4-6 საათი
  • ინტერფეისები
  • 1 х USB Type-B
  • RJ-45
  • სამუშაო ტემპერატურა: 0 - 40°C