FSP PPF3601405, 650VA, UPS, Black
Regular price
215.28 ₾
განვადებით
თვეში 8₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
PPF3601405
Brand:
FSP
Quantity:
Warranty:
12 Month
Pinterest
დაკავშირებული პროდუქტები
Compare
Add To Cart
Add To Cart
უწყვეტი კვების წყარო 2E ED650, 650VA, 360W, LED, 2 x Schuko, Black
უწყვეტი კვების წყარო 2E ED850, 850VA, 450W, LED, 2 x Schuko, Black