ტელევიზორი Samsung QE65S95DAUXRU, 65", 4K UHD, Smart TV, USB, HDMI, BT, WIFI, Black
Regular price 9 899.99 ₾
განვადებით თვეში 412₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 344152
  • მწარმოებლის კოდი: QE65S95DAUXRU
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
ეკრანის ზომა
65" 165.1 (სმ)
77" 194 (სმ) 55" 139.7 (სმ)
Regular price 9 899.99 ₾
  • ბრენდი: SAMSUNG
  • მოდელი: QE65S95DAUXRU
  • პროსუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ზომა: 65"
  • რეზოლუცია: 3840 x 2160 (4K)
  • ეკრანის ტიპი: OLED
  • ხედვის კუთხე: Ultra Viewing Angle
  • განახლების სიხშირე: 100 hz
  • Smart TV: დიახ
  • ეკრანის გაზიარების ფუნქცია: დიახ
  • თამაშის რეჟიმი: დიახ
  • დისტანციური მართვის პულტი: დიახ
  • HDR: HDR 10+ / OLED HDR Pro
  • Wi-Fi: დიახ
  • Bluetooth: დიახ
  • HDMI: დიახ
  • USB პორტების რაოდენობა: 3
  • DVB-C: დიახ
  • DVB-T: დიახ
  • DVB-T2: დიახ
  • DVB-S: დიახ
  • DVB-S2: დიახ
  • პროცესორი: NQ4 AI Gen2 Processor
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen
  • კედელზე დამონტაჟებადი: დიახ
  • სამაგრებს შორის მანძილი: 400x300
  • ტელევიზორი სადგამის ჩათვლით (WxHxD): 144.35 X 89.44 X 26.79 სმ
  • წონა სადგამის ჩათვლით: 29 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 65" 165.1 (სმ)