ტელევიზორი Samsung QE77S95DAUXRU, 77", 4K UHD, Smart TV, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
Regular price 14 999.99 ₾
განვადებით თვეში 624₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 347701
  • მწარმოებლის კოდი: QE77S95DAUXRU
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
ეკრანის ზომა
77" 194 (სმ)
65" 165.1 (სმ) 55" 139.7 (სმ)
Regular price 14 999.99 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: QE77S95DAUXRU
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ზომა: 77"
  • რეზოლუცია: 4K (3,840 x 2,160)
  • კადრების განახლების სიხშირე: 100Hz (144Hz-მდე)
  • პროცესორი: NQ4 AI Gen2 პროცესორი
  • HDR (მაღალი დინამიური დიაპაზონი): OLED HDR Pro
  • HDR 10+: დიახ
  • HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
  • კონტრასტის გამაძლიერებელი ტექნოლოგია: დიახ
  • Motion ტექნოლოგია: Motion Xcelerator 144Hz
  • ფილმის რეჟიმი: დიახ
  • Dolby Atmos: დიახ
  • ობიექტის თანმდევი ხმა (OTS): OTS+
  • Q-Symphony: დიახ
  • დინამიკის სიმძლავრე: 70W
  • დინამიკის ტიპი: 4.2.2CH
  • Bluetooth აუდიო მხარდაჭერა: დიახ
  • Buds Auto Switch: დიახ
  • Smart TV: დიახ
  • Bixby მხარდაჭერა: დიახ
  • ვებ ბრაუზერი: დიახ
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-სენსორის ფუნქციები: დიახ
  • HGiG: დიახ
  • ციფრული ტელევიზიის მხარდაჭერა
  • DVB-T2CS2
  • ანალოგური ტიუნერი: დიახ
  • CI (საერთო ინტერფეისი)
  • CI+(1.4)
  • TV Key აპლიკაციის მხარდაჭერა: დიახ
  • კავშირი:
  • HDMI: 4
  • HDMI (High Frame Rate): 4K 144Hz (HDMI-ისთვის 1/2/3/4)
  • USB: 3 x USB-A, 1 x USB-C
  • Ethernet (LAN) მხარდაჭერა: 1
  • CI სლოტი: 1
  • HDMI Audio Return Channel: eARC
  • Wi-Fi: დიახ
  • Bluetooth: დიახ
  • Anynet+ (HDMI-CEC): დიახ
  • სადგამის ტიპი: SLIM OC STAND
  • ConnectShare: დიახ
  • EPG: დიახ
  • ტელეტექსტი (TTXT): დიახ
  • MBR მხარდაჭერა: დიახ
  • ხელმისაწვდომობა
  • ენერგიის წყარო: AC100-240V~ 50/60
  • ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 600 W
  • ეკო სენსორი: დიახ
  • ენერგოეფექტურობის კლასი: A
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen
  • VESA სპეციფიკაციები: 400 x 400 მმ
  • დისტანციური მართვის ტიპი: TM2360F
  • ზომები სადგამით (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე): 1716.6 x 1048.1 x 286.4 მმ
  • წონა: 40 კგ
  • ფერი: შავი
Smart TV კი
Android TV არა
Curved მოხრილი ეკრანი არა
გაფართოება 3840×2160 UHD 4k
ფერი შავი
ეკრანის ზომა 77" 194 (სმ)