ნოუთბუქი Asus 90NB14U1-M00A40 Zenbook 14 OLED, 14", Ryzen AI 7-350, 16GB, 1TB SSD, Integrated, Black
Regular price 3 185.99 ₾
განვადებით თვეში 132₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 360438
  • მწარმოებლის კოდი: 90NB14U1-M00A40
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 3 185.99 ₾
  • ბრენდი: Asus
  • მოდელი: 90NB14U1-M00A40
  • პროდუქტის ტიპი: ნოუთბუქი
  • ეკრანის ზომა: 14"
  • რეზოლუცია: WUXGA (1920 x 1200)
  • მატრიცის ტიპი: OLED
  • LED განათება
  • განახლების სიხშირე: 60Hz
  • სიკაშკაშე: 400nits
  • 1.07 მილიარდი ფერი
  • პროცესორი: Ryzen AI 7
  • პროცესორის მოდელი: 350
  • ოპერატიული მეხსიერება: 16GB LPDDR5X
  • მყარი დისკის ტიპი: SSD
  • მყარი დისკის მოცულობა: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0
  • ვიდეო ბარათის ტიპი: ინტეგრირებული
  • მოდელი: AMD Radeon Graphics
  • პორტები
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery
  • 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery
  • 1x HDMI 2.1 TMDS
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • ოპერაციული სისტემა: Free Dos
  • ფერი: შავი
მყარი დისკის ტიპი SSD
მყარი დისკის მოცულობა 1 TB
ვიდეო დაფის მოცულობა ინტეგრირებული
ოპერაციული სისტემა FreeDOS
SIM ბარათის მხარდაჭერა არა
გაფართოება 1920 x 1200
პროცესორი AMD Ryzen 7
allmarket.ge
-6 %
-67 %
-61 %
-47 %