Notebook Asus 90NB14U1-M00A40 Zenbook 14 OLED, 14", Ryzen AI 7-350, 16GB, 1TB SSD, Integrated, Black
Regular price 3 185.99 ₾
განვადებით თვეში 132₾-დან
0% |
  • Product code: 360438
  • Manufacturer Code: 90NB14U1-M00A40
1 People watching this product now!
Regular price 3 185.99 ₾
  • Brand: Asus
  • Model: 90NB14U1-M00A40
  • Product Type: Notebook
  • Screen Size: 14"
  • Resolution: WUXGA (1920 x 1200)
  • Matrix Type: OLED
  • Aspect Ratio: 16:10
  • LED Backlight
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Brightness: 400nits
  • 1.07 Billion Colors
  • Processor: Ryzen AI 7
  • Processor Model: 350
  • RAM: 16GB LPDDR5X
  • Hard Drive Type: SSD
  • Hard Drive Capacity: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0
  • Video Card Type: Integrated
  • Model: AMD Radeon Graphics
  • Ports
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery
  • 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery
  • 1x HDMI 2.1 TMDS
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • Operating System: Free Dos
  • Color: Black
Screen Size 14"
Hard Drive Type SSD
Hard Drive Capacity 1 TB
Graphics Card Capacity Integrated
Operating System FreeDOS
SIM Card Support No
Resolution 1920 x 1200
Processor AMD Ryzen 7
allmarket.ge
2 reviews
-61 %
2 reviews
Regular price 9.00 ₾
-29 %