თბოვენტილატორი Ardesto FHK-2000BG, 2000W, 20m², Fan Heater, Beige
Regular price 49.00 ₾
  • პროდუქტის კოდი: 361050
  • მწარმოებლის კოდი: FHK-2000BG
  • მწარმოებელი: ARDESTO
  • რაოდენობა: 5+ ერთეული
  • გარანტია: 24 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 49.00 ₾
  • ბრენდი: Ardesto
  • მოდელი: FHK-2000BG
  • პროდუქტის ტიპი: თბოვენტილატორი
  • ინსტალაცია: იატაკისთვის
  • გათბობის ფართი: 20 კვ.მ.
  • გათბობის სიმძლავრე მაქსიმალური: 2 კვტ
  • მართვა: მექანიკური
  • ნომინალური ძაბვა: 220V - 240V (50/60Hz)
  • უსაფრთხოება:
  • დაცვა გადახურებისგან
  • მასალა: პლასტმასის
  • სახელური მარტივი გადაადგილებისთვის
  • გათბობის 3 რეჟიმი: ვენტილატორი, გათბობა 1000 / 2000 W
  • წონა: 1,06 კგ
  • ზომები: 24 x 30 x 17
  • ფერი: კრემისფერი
გასათბობი ფართი 15-19 მ²
დისტანციური მართვა არა
ეკრანი არა
განლაგების ტიპი იატაკის
სიმძლავრე 2000 W
ტიპი თბოვენტილატორი
ფერი კრემისფერი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-35 %