ნოუთბუქი Asus 90NB14W2-M00LP0 Zenbook 14, 14", Ultra 9-285H, 16GB, 1TB SSD, Integrated, W11H, Foggy Silver
Regular price 3 867.15 ₾
განვადებით თვეში 161₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 361303
  • მწარმოებლის კოდი: 90NB14W2-M00LP0
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 3 867.15 ₾
  • ბრენდი: Asus
  • მოდელი: UX3405CA-PP157W
  • პროდუქტის ტიპი: ნოოუთბუქი
  • ეკრანის ზომა: 14"
  • რეზოლუცია: 2880 x 1800 3K
  • სიკაშკაშე: 400nits
  • განახლების სიხშირე: 120Hz
  • პროცესორის ტიპი: INTEL ARL H Core Ultra 9
  • პროცესორის მოდელი: 285H
  • ოპერატიული მეხსიერება: 16GB
  • მყარი დისკის ტიპი: SSD
  • მყარი დისკის მოცულობა: 1TB
  • ვიდეო ბარათის ტიპი: ინტეგრირებული
  • პორტები:
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery,
  • 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • ოპერაციული სისტემა: Windows 11 Home
  • ფერი: ვერცხლისფერი
მყარი დისკის ტიპი SSD
მყარი დისკის მოცულობა 1TB
ვიდეო დაფის მოცულობა ინტეგრირებული
ოპერაციული სისტემა Windows
SIM ბარათის მხარდაჭერა არა
გაფართოება 2880 x 1800
პროცესორი Intel Core Ultra 9
allmarket.ge
-29 %