Notebook Asus 90NB14W2-M00LP0 Zenbook 14, 14", Ultra 9-285H, 16GB, 1TB SSD, Integrated, W11H, Foggy Silver
Regular price 3 867.15 ₾
განვადებით თვეში 161₾-დან
0% |
  • Product code: 361303
  • Manufacturer Code: 90NB14W2-M00LP0
1 People watching this product now!
Regular price 3 867.15 ₾
  • Brand: Asus
  • Model: UX3405CA-PP157W
  • Product Type: Laptop
  • Screen Size: 14"
  • Resolution: 2880 x 1800 3K
  • Brightness: 400nits
  • Refresh Rate: 120Hz
  • Aspect Ratio: 16:10
  • Processor Type: INTEL ARL H Core Ultra 9
  • Processor Model: 285H
  • RAM: 16GB
  • Hard Drive Type: SSD
  • Hard Drive Capacity: 1TB
  • Video Card Type: Integrated
  • Ports:
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery,
  • 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • Operating System: Windows 11 Home
  • Color: Silver
Screen Size 14"
Hard Drive Type SSD
Hard Drive Capacity Up to 751 GB
Graphics Card Capacity Integrated
Operating System Windows
SIM Card Support No
Resolution 2880 x 1800
Processor Intel Core Ultra 9
allmarket.ge
-29 %
2 reviews
Sale price 49.00 ₾
-61 %