ტელევიზორი Samsung QE65S90FAEXRU OLED, 65", Smart TV, 4K UHD, USB, HDMI, RJ-45, BT, WIFI, Black
იჩქარე რაოდენობა იწურება
Regular price 5 971.90 ₾
განვადებით თვეში 248₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 364051
  • მწარმოებლის კოდი: QE65S90FAEXRU
  • მწარმოებელი: Samsung
  • რაოდენობა: 1 ერთეული
  • გარანტია: 24 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
ეკრანის ზომა
65" 165.1 (სმ)
77" 194 (სმ)
Regular price 5 971.90 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: QE65S90FAEXRU
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ტიპი: OLED
  • სმარტი: დიახ
  • დიაგონალი: 65"
  • გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K)
  • პანელის ტიპი: OLED
  • განახლების სიხშირე: 100Hz (up to 144Hz)
  • HDR მხარდაჭერა: OLED HDR+
  • ცვალებადი კონტრასტულობის კოეფიციენტი: Self-illuminating pixels
  • HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
  • გამოსახულების პროცესორი: NQ4 AI Gen3
  • FreeSync: Premium Pro
  • სათამაშო რეჟიმი: დიახ
  • ფილმის რეჟიმი: დიახ
  • ბუნებრივი რეჟიმი: დიახ
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 4
  • RJ-45 (LAN): 1
  • USB: 2
  • RF (ანტენა): 1
  • RF (სატელიტის შეყვანა): 1
  • CI სლოტი: 1
  • სამუშაო სისტემა
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen
  • დაკავშირების შესაძლებლობა
  • Bluetooth: 5.3
  • Wi-Fi: WiFi 5
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 300 x 200
  • სმარტ ჰაბი: დიახ
  • აპლიკაციები: დიახ
  • სტერეო ხმა: დიახ
  • სპიკერების რაოდენობა: 2
  • სპიკერის სიმძლავრე: 40 W
  • Dolby Atmos: დიახ
  • ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
  • ინტერნეტ ბრაუზერი: დიახ
  • USB ვიდეო / აუდიო / ფოტო: დიახ
  • დისტანციური მართვა: TM2360F
  • პროცესორის მახასიათებლები
  • მოდელი: NQ4 AI Gen3 Processor
  • ტიუნერი
  • DVB-C: დიახ
  • DVB-T2: დიახ
  • DVB-S2: დიახ
  • ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 530 W
  • კვების წყარო: 100-240V, 50/60Hz
  • ენერგო-ეფექტურობის კლასი: A+
  • ზომები სადგამთან ერთად: 89.67 x 144.43 x 26.52 სმ
  • ზომები სადგამის გარეშე: 83.17 x 144.43 x 3.99 სმ
  • წონა სადგამით: 20.4 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 19.1 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 65" 165.1 (სმ)