TV Samsung QE65S90FAEXRU OLED, 65", Smart TV, 4K UHD, USB, HDMI, RJ-45, BT, WIFI, Black
Hurry, The Quantity Is Running Out
Regular price 5 971.90 ₾
განვადებით თვეში 248₾-დან
0% |
  • Product code: 364051
  • Manufacturer Code: QE65S90FAEXRU
  • Brand: Samsung
  • Quantity: 1
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Screen Size
65" 165.1 (სმ)
77" 194 (სმ)
Regular price 5 971.90 ₾
  • Brand: Samsung
  • Model: QE65S90FAEXRU
  • Product Type: TV
  • Type: OLED
  • Smart: Yes
  • Diagonal: 65"
  • Resolution: 3840 x 2160 (4K)
  • Panel Type: OLED
  • Refresh Rate: 100Hz (up to 144Hz)
  • HDR Support: OLED HDR+
  • Variable Contrast Ratio: Self-illuminating pixels
  • HLG (Hybrid Log Gamma): Yes
  • Image Processor: NQ4 AI Gen3
  • FreeSync: Premium Pro
  • Game Mode: Yes
  • Movie Mode: Yes
  • Natural Mode: Yes
  • Interface
  • HDMI: 4
  • RJ-45 (LAN): 1
  • Optical Audio: 1
  • USB: 2
  • RF (Antenna): 1
  • RF (Satellite Input): 1
  • CI Slot: 1
  • Operating System
  • Operating System System: Tizen
  • Connectivity
  • Bluetooth: 5.3
  • Wi-Fi: WiFi 5
  • Wall mount: VESA 300 x 200
  • Smart Hub: Yes
  • Apps: Yes
  • Stereo sound: Yes
  • Number of speakers: 2
  • Speaker power: 40 W
  • Dolby Atmos: Yes
  • Built-in speakers: Yes
  • Internet browser: Yes
  • USB video / audio / photo: Yes
  • Remote control: TM2360F
  • Processor specifications
  • Model: NQ4 AI Gen3 Processor
  • Tuner
  • DVB-C: Yes
  • DVB-T2: Yes
  • DVB-S2: Yes
  • Power consumption (max.): 530 W
  • Power supply: 100-240V, 50/60Hz
  • Energy efficiency class: A+
  • Dimensions with stand: 89.67 x 144.43 x 26.52 cm
  • Dimensions without stand: 83.17 x 144.43 x 3.99 cm
  • Weight with stand: 20.4 kg
  • Weight without stand: 19.1 kg
  • Color: Black
Screen Size 65" 165.1 (სმ)