კვების ბლოკი Zalman ZM1000-TMX2VIEW Teramax 2 View, 1000W, 80 Plus Gold, Power Supply, Black
Regular price 549.00 ₾
განვადებით თვეში 22₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 370504
  • მწარმოებლის კოდი: ZM1000-TMX2VIEW
  • მწარმოებელი: Zalman
  • რაოდენობა: 5+ ერთეული
  • გარანტია: 24 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
სიმძლავრე
1000W
1200W 850W
Regular price 549.00 ₾
  • ბრენდი: Zalman
  • მოდელი: ZM1000-TMX2VIEW
  • პროდუქტის ტიპი: კვების ბლოკი
  • ტიპი: PC /ATX ვერსია 3.1
  • სიმძლავრე: 1000 W
  • PFC ტიპი: აქტიური
  • ვენტილატორის დიამეტრი: 120 მმ FDB
  • ეფექტურობა: 90% 115VAC, ტიპიური დატვირთვა
  • 80 PLUS სერტიფიკატი: Gold
  • შემავალი ძაბვა: 100 V - 240 V
  • შემავალი დენი: 12 A - 6 A
  • სიხშირე: 50 Hz - 60 Hz
  • კომბინირებული დატვირთვა
  • 3.3V 25A; +5V 25A; +12V 83.33A, -12V 0.3A, +5VSB 3A
  • კონექტორები
  • 2 x 8(4+4) პინი 700+20მმ
  • 1 x (12+4) პინი 12VHPWR 600+20მმ
  • 12 x SATA, (500მმ+150მმ+150მმ+150მმ+150მმ)*3
  • 3 x Molex, 500+20მმ
  • 1 x MB (18+10) პინი, 600+20მმ
  • 1 x 8(6+2)*2 პინი PCI-E, 550+20მმ +8(6+2)*2 პინი PCI-E, 550+20მმ
  • უსაფრთხოება
  • UVP (დაბალი ძაბვისგან დაცვა)
  • OVP (გადაჭარბებული ძაბვისგან დაცვა)
  • SCP (მოკლე ჩართვის) დაცვა)
  • OPP (გადატვირთვისგან დაცვა)
  • OTP (გადახურებისგან დაცვა)
  • OCP (დენის გადაჭარბებისგან დაცვა)
  • ზომები (სიმაღლე x სიგანე x სიღრმე): 86 x 150 x 150 მმ
  • წონა: 2.8 კგ
  • ფერი: შავი
სიმძლავრე 1000W
80 PLUS ეფექტურობა Gold
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-18 %