Power Supply Zalman ZM1000-TMX2VIEW Teramax 2 View, 1000W, 80 Plus Gold, Black
Regular price 549.00 ₾
განვადებით თვეში 22₾-დან
0% |
  • Product code: 370504
  • Manufacturer Code: ZM1000-TMX2VIEW
  • Brand: Zalman
  • Quantity: 5+ pcs
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Power
1000W
1200W 850W
Regular price 549.00 ₾
  • Brand: Zalman
  • Model: ZM1000-TMX2VIEW
  • Product Type: Power Supply
  • Type: PC /ATX Version 3.1
  • Power: 1000 W
  • PFC Type: Active
  • Fan Diameter: 120 mm FDB
  • Efficiency: 90% 115VAC, Typical Load
  • 80 PLUS Certification: Gold
  • Input Voltage: 100 V - 240 V
  • Input Current: 12 A - 6 A
  • Frequency: 50 Hz - 60 Hz
  • Combined Load
  • 3.3V 25A; +5V 25A; +12V 83.33A, -12V 0.3A, +5VSB 3A
  • Connectors
  • 2 x 8(4+4) pin 700+20mm
  • 1 x (12+4) pin 12VHPWR 600+20mm
  • 12 x SATA, (500mm+150mm+150mm+150mm+150mm)*3
  • 3 x Molex, 500+20mm
  • 1 x MB (18+10) pin, 600+20mm
  • 1 x 8(6+2)*2 pin PCI-E, 550+20mm +8(6+2)*2 pin PCI-E, 550+20mm
  • Security
  • UVP (Undervoltage Protection)
  • OVP (Overvoltage Protection)
  • SCP (Short Circuit Protection) Power) Protection)
  • OPP (Overload Protection)
  • OTP (Overheat Protection)
  • OCP (Overcurrent Protection)
  • Dimensions (Height x Width x Depth): 86 x 150 x 150 mm
  • Weight: 2.8 kg
  • Color: Black
Power 1000W