მობილურის დამტენი 2Е WC1USBC20W-W Wall Charger USB-C PD3.0 DC5V/3A, Max 20W White
Regular price 25.02 ₾
  • პროდუქტის კოდი: 74152
  • მწარმოებლის კოდი: 2E-WC1USBC20W-W
  • მწარმოებელი: 2E
  • რაოდენობა: 0 ერთეული
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 25.02 ₾
  • Brand: 2E
  • Model: 2E-WC1USBC20W-W
  • Type: Mains charger
  • Compatibility: Universal
  • Nutrition: 100-240 V
  • Plugs: USB-C PD3.0
  • Output voltage and current: 5V / 3A, 9V / 2.25A, 12V / 1.65A
  • Material: Polycarbonate
  • Cable length, m: 1
  • Package dimensions (WxHxD), cm: 7x15x4
  • Package weight, kg: 0.10
  • Color: White
დამტენის ტიპი დენის (220V)
გამომავალი USB პორტები 1
სწრაფი დატენვა არა
გამომავალი პორტი USB Type-C
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
-43 %
allmarket.ge
-29 %