Computer Case Spire SPO1537B-500Z-E12 1537, MidT, Micro-ATX, Mini-ITX, 2×USB 2.0, Black
Regular price 90.32 ₾
  • Product code: 363098
  • Manufacturer Code: SPO1537B-500Z-E12
  • Brand: Spire
  • Quantity: 0
  • Warranty: 12 Month
  • Out Of Stock
1 People watching this product now!
Regular price 90.32 ₾
  • Brand: Spire
  • Model: SPO1537B-500Z-E12
  • Product Type: Case
  • Case Type: Mid Tower ATX
  • Motherboard Type: Micro-ATX / Mini-ITX
  • Storage Drive Bays: 1x 3.5 inch, 1x 5.25 inch, 2x 2.5 inch
  • Cooler Support: Side: 1 x 12cm cooling fan space (optional), Rear: 1x8cm fan (optional), Front: 120mm*1 (Optional)
  • Interface: 2x USB2.0, Audio connections
  • Power Supply: 500W
  • Dimensions: 370×170×355mm
  • Weight: 3.65 kg
  • Color: Black
Interesting Products
allmarket.ge
allmarket.ge
2 reviews
-18 %