ColorHunter With Wise-ISP Fixed Bullet Network Camera Uniview IPC2312LE-ADF28KM-WP, 2MP, White
Regular price 245.03 ₾
განვადებით თვეში 10₾-დან
0% |
  • Product code: 367914
  • Manufacturer Code: IPC2312LE-ADF28KM-WP
  • Brand: Uniview
  • Quantity: 5+ pcs
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Regular price 245.03 ₾
  • Brand: Uniview
  • Model: IPC2312LE-ADF28KM-WP
  • Product Type: Video Surveillance Camera
  • Camera
  • Maximum Resolution: 2 Megapixels
  • Sensor 1/2.7" CMOS
  • Minimum Illumination
  • Color: 0.0003 Lux (F1.0, AGC On)
  • Shutter: Auto/Mechanical, 1 ~ 1/100000 sec
  • Adjustment Angle
  • Pan: 0° ~ 360°
  • Tilt: 0° ~ 90°
  • Rotation: 0° ~ 360°
  • S/N: >52 dB
  • WDR: 120 dB
  • Lens
  • Focal Length: 2.8 mm
  • Digital Iris Type: Fixed
  • Digital Iris: F1.0
  • Field of View (H): 99.0°
  • View Field of View (V): 53.0°
  • Field of View (D): 118.0°
  • Lens Type: Fixed
  • DORI
  • DORI Distance (Lens): 2.8 mm
  • Video
  • Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
  • H.264 Code Profile: Baseline Profile, Main Profile, High Profile
  • Video Bitrate: 128 kbps to 6144 kbps
  • Image
  • White Balance: Auto, Outdoor, Fine Tuning, Sodium Lamp, Auto2
  • Digital Noise Reduction: 2D/3D DNR
  • Audio Compression: G.711U, G.711A
  • Audio Bitrate: 64 kbps
  • Sampling Frequency: 8 kHz
  • Memory
  • Edge Memory: Micro SD, 512 Up to GB
  • Network storage: ANR, NAS (NFS)
  • Network protocols: IPv4, IPv6, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP,
  • PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP,
  • HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSL/TLS
  • Interface
  • Network
  • 1 × RJ45 10 M/100 M Base-TX Ethernet
  • Dimensions: 206 × 73 × 73 mm