Garden Hose 2E 2E-GHE34OE20 AquaFlex Orange 3/4", 20m, Orange
Regular price 89.00 ₾
  • Product code: 369795
  • Manufacturer Code: 2E-GHE34OE20
  • Brand: 2E
  • Quantity: 5+ pcs
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Regular price 89.00 ₾
  • Brand: 2E
  • Model: 2E-GHE34OE20
  • Product Type: Irrigation Pipe
  • Pipe Diameter: 3/4 (19 mm)
  • Pipe Length: 20 m
  • UV Resistant
  • Series: AquaFlex Orange
  • Number of Layers: 4 Layers
  • Pressure: 20 bar
  • Working Pressure: 15 bar
  • Wall Thickness: 2.5 mm
  • Free of Cadmium, Barium and Lead
  • Material: PVC
  • Operating Temperature: -10°C to +60°C