Power Supply Zalman ZM1200-TMX2VIEW Teramax 2 View, 1200W, 80 Plus Gold, Black
Regular price 599.00 ₾
განვადებით თვეში 24₾-დან
0% |
  • Product code: 370503
  • Manufacturer Code: ZM1200-TMX2VIEW
  • Brand: Zalman
  • Quantity: 5+ pcs
  • Warranty: 24 Month
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • In Stock
1 People watching this product now!
Power
1200W
1000W 850W
Regular price 599.00 ₾
  • Brand: Zalman
  • Model: ZM1200-TMX2VIEW
  • Product Type: Power Supply
  • Type: PC /ATX Version 3.1
  • Power: 1200 W
  • PFC Type: Active
  • Fan Diameter: 120 mm FDB
  • Efficiency: 90% 115VAC, Typical Load
  • 80 PLUS Certification: Gold
  • Input Voltage: 100 V - 240 V
  • Input Current: 14 A - 7 A
  • Frequency: 50 Hz - 60 Hz
  • Combined Load
  • 3.3V 25A; +5V 25A; +12V 100A, -12V 0.3A, +5VSB 3A
  • Connectors
  • 2 x 8(4+4) pin 700+20mm
  • 1 x (12+4) pin 12VHPWR 600+20mm
  • 12 x SATA, (500mm+150mm+150mm+150mm+150mm)*3
  • 3 x Molex, 500+20mm
  • 1 x MB (18+10) pin, 600+20mm
  • 1 x 8(6+2)*2 pin PCI-E, 550+20mm +8(6+2)*2 pin PCI-E, 550+20mm
  • Security
  • UVP (Under Voltage Protection)
  • OVP (Over Voltage Protection)
  • SCP (Short Circuit Protection) Over-current protection)
  • OPP (Overload protection)
  • OTP (Overheat protection)
  • OCP (Overcurrent protection)
  • Dimensions (Height x Width x Depth): 86 x 150 x 150 mm
  • Weight: 2.8 kg
  • Color: Black
Power 1200W
80 PLUS efficiency Gold
Color Black
Interesting Products
allmarket.ge
allmarket.ge
-18 %